O MNIECześć :)
Mam na imię Monika i mam 17 lat. Pochodzę z małego miasteczka z woj. łódzkiego. Jestem silną, i odważną dziewczyną. Wiem czego chcę. Zawsze idę do przodu nie zważając na inne przeszkody. Umiem zawalczyć o swoje. To ja panuję nad życiem, a nie życie nade mną. Mam swoje wady, jak i zalety. Nie boję się żadnego wyzwania. Lubię ryzyko i wolność. Sama tworzę swoją historię. 
My life. My story.


A teraz tak jak jest na prawdę :

 Mam na imię Monika i mam 17 lat. Pochodzę z małego miasta z woj. łódzkiego. Życie pokazało mi, że trzeba się cieszyć z tego co się ma, bo w kilka sekund możemy wszystko stracić. 
Od zawsze ciągnie mnie do rysowania i tańca, ogólnie do sportu. Zawsze liczyło się dla mnie to jak wyglądam. Niestety. W pewnym momencie zwariowałam na punkcie swojej sylwetki. Próbowałam pokazać sobie... No właśnie, do tego jeszcze nie doszłam. Zrozumiałam (za pomocą specjalisty), że za dużo wymagałam od siebie i swojego ciała. To wszystko siedziało w mojej głowie i z każdym dniem i nocą niszczyło mnie. Nie wiedziałam co się ze mną dzieję. Uświadomiły mnie słowa wyżej wspomnianego specjalisty:

Jesteś o krok od anoreksji. Twój kolejny krok to wymiotowanie. Dasz sobie pomóc? "

____________________________________________


Teraz patrzę na wszystko inaczej. Chcę w życiu coś osiągnąć i do tego dążę. Z każdym dniem  jestem o jeden malutki stopień wyżej. Daleko mam do celu, bo ciągle podwyższam sobie poprzeczkę. Nie chcę kiedyś zatrzymać się w miejscu, chcę mieć jakiś cel w życiu, żeby budzić się rano z motywacją do działania. 

A moje cele związane są z wizażem, charakteryzacją.